ماجراهای من

سلام

چرخ زندگی داره می چرخه . البته این چرخه چرخ همه مونه و واسه همه می چرخه .یه روز خوب و یه روز بد .

چه تعطیلات بدی بود . یه روزش رو رفتیم خونه ی پدر همسر , واسه بقیه اش برنامه ریزی کرده بودیم ولی  بقیه ی روزاش رو همسر همش مریض بود . روزهای مسخره ی تعطیلی ...

راستی یه ماساژ دیگه رو امتحان کردم . ماساژ سنگهای داغ ( آتش فشانی ) پیشنهادش می دم به کسانی که تحمل یه خورده گرما رو دارن و درد توی ناحیه ی کمر یا پا دارن . معرکه است و کاملا جنبه ی درمانی داره . بعدش که تموم می شه از شدت آرامش می خواین ساعتها بخوابین و انگار نه انگار قبلش دردی داشتید . سه هفته یک بار باید این ماساژ رو گرفت و زودتر نمی شه . بعدش هم تا دو سه روز باید آب فراوون بنوشید که سموم جمع شده توی نقاط مختلف بدنتون خارج  بشه . من در شرایط خیلی بدی رفتم با دردای شدید و با حس و حال خوب اومدم بیرون . البت این بار ماساژورم ایرانی بود , خودم انتخابش کردم البته به پیشنهاد یکی از کارکنان اونجا چون بهش گفتم من درد دارم و این تایلندی هم نه فارسی می فهمن و نه انگلیسی . به جز چند تا کلمه و اکثرا توی رسوندن منظورت بهشون مشکل داری . مثلا دفعه ی پیش به خانومه می گم زانوم رو بیشتر ماساژ بده , کلا دیگه ماساژ نداد . هر چی هم می گفتم نمی فهمید. باید بهش می گفتم رزروشن رو صدا کنه که نمی دونستم این کار رو می شه کرد . ماساژورهای تایلندی واسه کسانی خوبه که میرن دراز می کشن و فقط ماساژ می بینن بدون اینکه نیاز باشه بگن اینجا و اونجا .

حالا یه موضوع دیگه این همسر خان دیگه بدجوری رفته توی فاز بچه . همش داره در موردش حرف میزنه . حالا من که تا دو روز پیش می خواستم , واهمه دارم و دچار وحشت شدم ولی ایشون سرخوش و شنگول .

دیروز زنگ زده می گه خیالم راحت شد دندون پزشکشم پیدا کردم . من جا خوردم که منظورش چیه . گفت یه دندون پزشک دوستم گفته که واسه بچه های از 2 سال بدون آمپول بی حسی و درد کاراشون رو انجام میده . من مردم از خنده . می خواستم بگم عزیزم اول بذار بچه ایی به وجود بیاد بعد به 2 سالگیش فکر کن . ولی به خاطر اینکه نخوره توی ذوقش فقط خندیدم و خودشم از ون ور خط هر هر می خندید .

منم که به توصیه ی همسر تا حالا دو تا دکتر زنان رفتم و کلی آزمایش و ویتامین و ... . دختر عمه ی یکی از دوستام متخصص زنانه و ظاهرا همه ازش تعریف می کنن و خودشم دو تا پسر می خواسته با رژیم های خودش هر دو فرزندش پسر شدن . دو روز پیش رفتم پیشش و یه دستور العمل بلند بالا بهم داد که چی بخوریم و نخوریم . 

توی مطب دکتر خیلی طول کشید تا برم داخل . چند تا خانوم بودیم که با هم شروع کرده بودیم حرف زدن . یه خانومه بود که پرستار بود . خودش دوقلو داشت و به من می گفت یه دفعه دوقلو بیار تموم .  وقتی من رفتم داخل و اومدم بیرون از جاش بلند شد و من رو بغل کرد و گفت حس خوبی ازت میگیرم و دلم می خواد یه چیزی بهت بدم با یه نیت خوب . یه زنجیر با یه پلاک یس . مثل دستبند بسته بود به مچش که درآورد و بست به دست من . کلی شرمنده شدم و کلی تشکر کردم . گفت این رو دستت کردم به نیت یه بچه  ی سالم و نیت دوقلو .

خدای من ! من دارم واسه یکیش وحشت می کنم حالا اطرافیان دعا می کنن دو قلو . من ژنش رو دارم . مادر مادرم دوقلو داشته ( البته هر دو فوت کردن ) . خدا رحم کنه و من از پس همون یه قلش بربیام دوتاش واسه اونایی که می تونن .

خلاصه اینکه من فکر کنم تا سه ماه دیگه هر روزم به همین حرفا و افکار بگذره .

یه چیز دیگه هم بگم . قبل از تعطیلات رفتیم کلاه قرمزی و بچه ننه . چقدر این فیلم مزخرف بود . نه توی رده ی سنی کودک بود و نه بزرگسال . یه چیز معلق بی مزه اون وسط . کلی آدما وسط فیلم ار سینما رفتن بیرون بچه ها هم همش شلوغ می کردن به جای اینکه یه فیلم باشه پر از شادی و هیجان واسه بچه ها.. از پسر خاله توی فیلم پرسیدن پیامت چیه گفت بدبختی !!! آخه اگه این فیلم واسه کودکه که به به  . از سن کم باید بدبختی رو یاد بگیره ؟؟ بذارین خودش به وقتش می فهمه بدبختی چیه . ما هم هی نشستیم ببینیم  شاید یه تحولی رخ بده ولی هیچ .

به هیچ کس پیشنهادش نمی دم . به نظر من علت فروش بالاش هم سابقه ی ذهنی همه است نسبت به کلاه قرمزی و پسر خاله . من خودم عاشق این دوتا کاراکتر هستم ولی این دفعه ایرج طهماسب که نویسنده ی این فیلم باشه گند زد . مثلا کلاه قرمزی میره خواستگاری به دختره می گه عروس خانوم لش بازی در نیار . آخه شنیدن این چیزا به درد کودک می خوره ؟؟؟؟ یاد که بگیرن با پتک هم نمی شه از دهنشون انداخت . خداییش زمان کودکی ما چی بود حالا چیه ؟؟ یادتونه شهر موشها . من توی سینما دیدم . یکی از قشنگ ترین خاطرات کودکی منه که خاله ام همه ی بچه های خواهراش و برادرش رو جمع کرد و ما رو برد سینما و کلی بهمون خوش گذشت . هنوز با لذت شهر موشها رو می بینم .

پر حرفی زیاد کردم .

شاد شاد شاد باشید .

/ 13 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

چه خوب خوشبحالتون که این ماساژورا هستن تو تهران! ایشالا بچه دار شدنتونم به سلامتی باشه :)) +آدرس جدیدم باز[نیشخند]

پانیذ

سلام دوست عزیزم واقعا ممنون که اومدی و سر زدی به من .

بانو سرن (خاکستر و بانو)

دو قلو؟ اونم پسر؟ از الان اعلان آمادگی می کنم برای دادن پست های شبانه. خوب می خوای پوست خودتو شوهرتو یه جا بکنی ها[اضطراب] البته شما می تونی با این برنامه ریزی دقیق از الان برای دندون پزشکی و این حرفا[تایید]

آذین

ببین مانا من یه کتاب مرجع برای اسم دارم. میخوای برات بفرستمش؟ [نیشخند] میخواستم گلی رو ببرم فیلم کلاه قرمزی. ممنون که روشنگری کردی. دیگه نمیبرمش.

مامان گیسو جون

دوست گلم می شه زحمت بکشید به گیسو جون من رای بدید ممنون می شم لینک مسابقه http://koodakeman91.niniweblog.com/post347.php بنویسید شماره 22

nazi

واااای دلم ماساژ خواست . قیمتاش چه طوریه ؟؟ دوقلو ؟؟ دوتا پسر ؟؟ روانی می شه آدم !!

مهسا

منم خیلی دوقلو دوست دارم البته وقتی بهش فک میکنم واقعا سخته ولی باحاله

پویا

سلام اهنگ رویای ما در وبلاگم هست هم ویدیو کلیپ هم فقط موزیکش کافیه به قسمت دانلود اهنگهای پاپ وبلاگ برید اهنگ اعجاز گوگوش هم سریعا در وبلاگ قرار میدم فقط لطفا نظر یادتون نره

پویا

سلام مانا جان خوبی؟؟؟اهنگ اعجاز گوگوش هم قرار داده شد و همون طور که گفتم اهنگ رویای ما در ارشیو اهنگهای پاپ هست