حس های عجیب و غریب من

سلام

     این روزها مملو از احساسهای عجیب و غریبم . درست نمی توانم بخوابم . پنج دفیقه می خوابم و ده دقیقه بیدارم . بدنم نا آرام است و این کمر درد هم که قوز بالا قوز است و یک قوز دیگر هم اضافه شده و آنهم گرفتگی پشت پایم است . تمام این احوال را هفته ی پیش هم کمابیش داشتم ولی نمی خواستم بپذیرم که باردارم و به خودم می قبولاندم که سرما خورده ام .

    این چهارمین ماه ما برای اقدام به بارداری بود . ماه اول که همان در مرحله ی لانه گزینی از دست دادمش و دو ماه دگر هم خبری نبود و به همین خاطر بود که این ماه نمی خواستم به خودم وعده دهم که خبری شده . توضیح داده بودم که همسر من شدیدا مخالف داشتن بچه بود ولی نمی دانم چه شد که پنج ماه پیش نظرش ازین رو به آن رو شد . احساسات این روزهایش برایم شیرین است . با بچه اش حرف می زند و دست به شکم من می کشد و می بوسدش و خلاصه دنیایی ساخته برای خودش . او که تا امروز هیچ وقت با من پایش را هم حتی به داخل مطب دکتر زنان نگذاشته بود دیروز با من آمد و با خانم دکتر هم صحبت کرد و سوال هم پرسید . بچه چه ها که نمی کند . برای من ازین نظر جالب توجه بود که همسر این همه مخالفت می کرد و حالا اینگونه شده است !!!!!!!

     دیشب با لبخند به من نگاه می کرد. پرسیدم چیزی شده ؟؟ گفت دارم به مامان نگاه می کنم . حالا من هم که کلی سو استفاده می کنم و تمام کارهایی که قبلا تلاش می کردم کمتر انجام دهم را می خواهم انجام دهم . دیشب رفته بودیم خرید . بادکنک هم  داشتند برای تبلیغ . به فروشنده گفتم آقا اگه بچه داشتیم ازینها میدادید؟؟ من دارم ولی معلوم نیست . فروشنده هم خندید و رفت دو تا ( دقت کردید دو تا ) برایم آورد . من ذوق مرگ شده بودم و کلی داخل ماشین جیغ جیغ کردم و می گفتم همسر جان این حرکات مال من نیست کار فرزندت است . پریشب هم در ماشین شیشه های آبمیوه را به هم میزدم  و کلی آواز می خواندم و جیغ میزدم و همسر با تعجب نگاهم کرد و من گفتم من نیستم کار وروجکه و همسر جلوی سطل آشغال نگه داشت و گفت بنداز اون تو الان می شکنن توی دستت و من مجبور شدم انجام دهم . اینجایش دیگر برای خودم خطرناک بود ولی همچنان بلند بلند می خواندم و روی در ماشین می زدم .

    ها ها ها می خواهم کلی سو استفاده کنم . من خیلی دختر شیطانی بودم و هستم ولی مرتب در حال کنترل خودم بودم مخصوصا در خیابان که هر آن امکان داشت کسی رویتم کند. حالا اگر کودکم به خودم برود که کار من زار است . همیشه دست و پایم زخم بود در کودکی از بس که تابستانها در کوچه بودم و در حال شیطانی یا مسابقه دوچرخه سواری با پسرها .هنوز هم روی استخوان ساق پاهایم که دست می کشم مانند دشت , بالا و پایین دارد. تعجب نکنبد لطفا ولی سه مرتبه پاهایم شکسته . بینی ام شکسته . دو انگشتم هم در رفتگی داشته است .اینها توانایی های من است .

     برخلاف من همسر بسیار آرام بوده است . از آن پسر بچه هایی که کنار مادرش می نشسته و از شیطانی خبری نبوده است . الان هم همین است . می تواند ساعتها آرام بنشیند ولی من میخ از صندلی ام در می آید بیشتر از چند دقیقه . حالا این کودک قرار است چگونه باشد ؟؟؟ امیدوارم خدا دلش به حال من بسوزد و میانه شود .

    دیگر چه بگویم ؟؟ آها . دیروز دکتر کلی توصیه کرد . رژیم غذایی داد از موادی که حتما باید در یک روز به بدنم برسد و قرار شد سونوگرافی را دوشنبه ی هفته ی آینده انجام دهم . تعجب نکنید که بگویم در پنج هفتگی شکمم بزرگ است , در حدی که مجبور شدم بروم شلوار بارداری بخرم از بس فشار بر شکمم بود(‌راستی چرا اینقدر لباسهای بارداری بد رنگند و تیره . قهوه ایی , طوسی و سرمه ایی . این سه رنگ. من البته هفت تیر رفتم )  دکتر گفت در این دوره نفخ شدید ایجاد می شود و در مورد تو خیلی زیاد است و این حجم بچه ات نیست و حجم روده است . خیالم راحت شد . ترسیده بودم که از حالا اینقدر شده ام هشت ماه دیگر چه می شوم ؟؟هفته ی پیش که نمی دانستم باردارم تصورم تغییرات قبل از عادت ماهیانه بود .

    برای کمر درد هم نشستن و خوابیدن صحیح را آموزش داد که درد را کمتر کند و برای گرفتگی پشت عضلات پاهایم هم رژیم غذایی داد . به همسر هم گفت که در این ماهها خانمتان بد اخلاق و حساس می شود و نیاز شدید به ساپورت عاطفی دارد .

    یکی از علایمی که خلقت به هم میریزد را دیروز تجربه کردم . همسر دنبالم آمد که با هم به دکتر برویم و تا از در خانه وارد شد و در آغوشم کشید من شروع به گریه کردم و آنهم چه گریه ایی . نمی دانم چه اتفاقی برایم افتاده بود , تا چند دقیقه قبلش خوب بودم. دلیلی هم برایش نداشتم .

     گزارش کامل را دادم جز اینکه طبق قولی که به همسر داده ام به خانواده ها گفته نشده هنوز و من گلویم تحت فشار است و تا نگویم راحت نمی شوم ولی به خواسته اش هم احترام می گذارم و تا جمعه صبر می کنم . خدایا بچه ام مادری می خواهد با گلویی سالم, نکند این خبر خفه ام کند !!!

 بعدا نوشت : من الان 33 سالمه خیلی فاصله سنیم با کوچولوم زیاد نمی شه ؟؟ تا به دنیا بیاد 34 شدم . این امروز جزو فکرایی بود که داشت مغزم رو می جویید.

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آفرین

[بغل][قلب][ماچ] خيلي قشنگ نوشتيد. اميدوارم بتونيد گلوتونو نگه داريد.[چشمک]

عسل

ای جان دلم ...قدم به قدم های عاشقانه و شیرین

شیوادالان بهشت

اولین باره که میام اینجا و اولین پست رو خوندم و خوشحالم شده که رحمت و برکت داره به زندیگیتون میاد . مبارک باشه .

ندا

سلام من از طریق پیچ سپیده باهاتون آشنا شدم‘ خیلی نوشتهاتونو دوس دارم. از آشنایی باهاتون خوشوقتم.

ندا

[شوخی]سلام من از طریق پیچ سپیده باهاتون آشنا شدم‘ خیلی نوشتهاتونو دوس دارم. از آشنایی باهاتون خوشوقتم.[شوخی]

بهار

خیلی خیلی از مامان شدنت خوشحالم عزیزم وای چه نی نی هایی بش اینا !!! دیدی منم گفتم اینا [نیشخند] انشاله که سلامت باشن

غزل و شاهو

الهی من فدای اون جوجه ها بشم ( من جمع بستم نه؟) حالا اون مهم نیست مهم اون موجود رویایی ه که تو شکم مانای من داره ورجه وورجه میکنه مانا یه چیزی بگممممممممممم؟ مانا: بگو من: مدیونی مدیونی مدیونی اگه کاری از من بربیاد و بهم نگی مثلا دلت بخواد با کسی حرف بزنی جایی بری خوراکی بخوای کاری داشته باشی هر چی و من رو غریبه بدونی دلم میخواد وقتی نی نی دنیا ا.مد بغلش کنم و بوش کنم عاشق بوی بچه م البته بچه هم جز خودم احتمالا خیلی مراقب خودت باش و بازم بنویس حتما حتما در این مدت موسیقی گوش بده حتما کتاب بخون پیاده روی کن و البته تغذیه ایی که دکترت تجویز کرده دوستتون دارم اسمش چی میشه از همه مهم ترررررررررررررررر

باران

سلام مامان.... چیچی رو فاصله سنیم زیاد میشه.....ماهم همینطوریم....این چه حرفیه....من که اگه تصمیم به بچه آوردن کنیم پشت سر هم میارم دوتا...شایدم....سه تا.......[بغل]

ندا

مانا جان به نظر من یه مادر 34 ساله با سواد و با شعور و عاقل و تحصیل کرده و مهربون و عاشق و ... از یه مامان کم سن و سال و بی تجربه خیلی خیلی بهتره عزیزم. [فرشته] با توجه به شناختی که از خوندن نوشته هاتون به دست آوردم شما بسیار بسیار مامان خوب و کاردرستی هستین[گل] امیدوارم بهترین بارداری رو داشته باشین و از لحظه لحظش لذت ببرین دوست خوبم[ماچ][قلب]

amine

منو مادرم 35 سال با هم اختلاف سن داريم اما به جرات ميگم مادرم بهترين دوست زندگيه منه.. بهترين... پس نگران نباش