شراب عشق

سلام

دخترم خوابیده و این تنها فرصت است برای نوشتن .

 امروز یک هفته ایی می شود . عجله داشت برای آغوش مادر . جمعه شب گذشته حرکاتش کم شد و پزشکم گفت به بیمارستان بروم برای نوار قلب جنین . اوضاع خوب نبود . گفتند دیگر محیط رحم مناسبش نیست و به سرعت سزارین شدم .

تمام برنامه های از پیش تعیین شده ام جز رویان به هم ریخت . از فیلمبرداری زایمان بگیرید تا عکسهای بارداری که برای شنبه وقت آتلیه داشتم . می خواستم بیهوشی عمومی بگیرم ولی اسپاینال شدم به خاطر سلامت دخترکم . راس 22.30 صدای گریه اش آمد . صدای زندگی . صدای عشق جدیدی که مزه اش را هیچ گاه تجربه نکرده بودم .

به صورتم چسباندنش و من غرق بوسه اش کردم و برایش شعرش را خواندم و آرام شد . گفتم به پدرش نشانش دهید و بردندش .

من مادر شدم .

هنوز باورش نکردم . هنوز جنس این عشق را نمی فهمم . برایم غریب است . غریب است که اینقدر عاشق باشی که با درد شدید جراحی سرپا شوی که نبادا دلبندت گریه کند . از من بعید بود که فردای روز عمل بدون گرفتن دست پرستار خودم به راه بیافتم و در راهروی بیمارستان راه بروم و با اینکه جهنم را تجربه می کردم از درد باز به خودم بگویم تو می توانی برو ..

فردایش با پای خودم و دخترک در آغوشم از در بیمارستان خارج شوم و انگار نه انگار دردی دارم که در مغزم می پیچد .

اینها همه نشانه ی مادری است و من حالا مادر شده ام .

از میزان عشق همسر به دخترک در عجبم . هفت شب است پا به پای من بیدار است و تمام فکر و ذکرش دخترکش . با چنان عشقی برایش شعر می خواند و در آغوشش می گیرد و من احساس مست شدن می کنم از نابی شراب این عشق .

از همان روز اول منزل مادر آمدیم ولی تمام کارهای دخترک را سعی می کنیم خودمان انجام دهیم که برای خانه رفتن آماده باشیم .

آرزو می کنم تمام کسانی که دوست دارند این عشق را مزه مزه کنند لیوان پر شراب به دستشان داده شود و از هر جرعه اش مست شوند .

حس امروزم با دوران بارداری متفاوت است . عشقی که بعد از دیدنش داری با عشقی که به جنین ندیده ات داری هزار باره متفاوت است .

ممنونم سرن و آزی عزیز که برایم پست گذاشتید . ممنونم دوستان عزیزم که تبریک نوشتید . سرفرصت پاسخگوی تمام لطفتان خواهم بود .

 

/ 62 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آفرین

[قلب]خودتون و دختر گلتون خوبید؟ دلم تنگ شده[بغل][قلب][ماچ]

موژان

مانا جون کجایی پس؟ دلم تنگ شده واست بیا از خودت و خانوم کوچولو بنویس دیگه باید عکسشو هم واسمون بزاریا باشه گلم[چشمک][ماچ]

ronak

خوبی مامان مانا؟با فرشته کوچولوت خوش میگذره؟شنیدم اذی رو دیدی.خوش به حال هر دوتون....هرجا هستی خوش باشی

نشمیل

واییییییییییییییییی عزیز دلم خیلی خوشحال شدم مبارک باشه خانوم گل

غزل

مانا جان قدم نو رسیده مبارک من از اداره همیشه میام اما متاسفانه نمیشه نظر گذاشت الان که از خونه اومدم تونستم تبریک رو با تاخیر عرض کنم

ronak

booooooooooooos for u and ue baby

دختر گندمگون

عزیزم مبارک باشه.قدم نو رسیده مبارک انشاالله. خوشحال میشم به من هم سری بزنید. dokhtaregandmgon.blogsky.com

ronak

دوست من چه خوب که نوشتی...