من ...؟؟؟!!!

سلام

من این روزهایم به شدت قاطی کرده. سردرگم است ، نمیداند خودش است ! همسر است ! مادر است ! دختر است ! خواهر است !

هی می خواهد میان اینها توازن به وجود بیاورد و هی نمی شود. نمیتواند از هیچ کدامشان هم مرخصی بگیرد و برود پی آن یکی یا حتی بعضی وقتها برود فقط پی کار خودش ...

از آن زمانهایی است که خودم را میخواهم برای خودم. ساعتی تنهایی . سکوت .بدون دلواپسی.بدون دغدغه . بدون دلشوره. دراز بکشم و فقط خیره شوم به سقف. همین و نه حتی آپولو هوا کنم. فقط خیره شوم به آن بالا.

از آن زمانهایی است که همسر، زنش را میخواهد. زنی که آن همه مشغله ی ذهنی و عملی نداشته باشد و بتواند ساعتی بی دغدغه آرام کنارش بنشیند و میان این یک ساعت نه ذهنش پرواز کند و نه برود سراغ دخترک. فقط بنشیند کنارش و داشته باشدش.

از آن زمانهایی است که دخترک مادرش را دربست برای خودش میخواهد.دربست دربست و بدون توقف. بازی کند با او که حالا توپ بازی و قایم باشک بازی برایش اولویت اول شده و در میان راه رفتنهایش ازین سر خانه به آن سر و ازین اطاق به آن اطاق ، مادر همیشه حاضر باشد و به محض اراده ، کنارش ایستاده باشد.

از آن زمانهایی است که مادر و پدر نیازشان به دختر است.. وای ازین یکی.. آتشم میزند. هر دو اوضاع نابسامانی دارند و من هرکار که میکنم باز آن دختر دلخواه خودم نیستم. همسری با دختری جمع می شود ولی مادری هر دو را تحت شعاع قرار میدهد. 

از آن زمانهایی است که برادران هم خواهری میخواهند.. هر کدام به صورتی.. اگر خواهرم بود شاید این یکی راحت تر میشد و او هم نیست ..

من کدامم ؟ همه !!!! 

کاش دنیا دقایقی می ایستاد ، نه ، کاش ساعتی می ایستاد تا من آن رسالت خیره ماندن به سقف را انجام میدادم ، تا فایل های پراکنده و به هم ریخته ی آن توهای ذهنم را سر و سامان میدادم و بعد راهی قطعا پیدا میشد برای اینکه بدانم چطور همه این بودن ها را با هم هندل کنم.

/ 14 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرین

مانای عزیزم خسته نباشی، امیدوارم دغدغه های این روزهات کمتر بشه ...

یک حسنا بانو هستم

مانا جون عزیزم [بغل][ماچ] دنیا دقایقی وا نمیسته ولی تو میتونی یک ساعت وایستی . باور کن . یک ساعت فکر کن هیچی تو دنیا نیست و فقط مانا هست و و رسالت خیره ماندن به سقف رو انجام بده و فایلها رو سر و سامان بده . اونوقت با انرزی بیشتری هم همسر خواهی بود هم مادر و هم دختر و هم خواهر[ماچ] برات دعا میکنم خدا این روزها بهت قدرت و انرژی مضاعف بده و همه چیز برات خوب بشه

آفرین

[قلب]

مامان مترجم

روزهای سخت بالاخره می‌گذرن...خیلی زود. هممون از این روزهای سخت تو زندگی داشتیم و خواهیم داشت...خوش بگذرون عزیزم همین که در کنار کسانی هستی که بهت نیاز دارن، خودش یه دنیا می‌ارزه...

انیس

عزیزم هنر مادری همه این سردر گمی ها رو سر و سامان میده موهبتی که بهای آن بهشت است بی تردید سختی ها و رنجهای بی شمار داره.... مطمینا این روزها رو با تواناییهای مادرانه پشت سر می گذاری و لذت و شیرینی پایان مسیر تلخی راه رو از خاطرت می بره به امید روزهای خوبی که در راه است خداوند بهت نیرو و توان فراوان بده انشالا

ندا(امین)

عزیز دلم تو برای همه مادری میکنی... همه برات در الویت هستن جز خودت... همیشه کاملی...

خانوم معلم

سلام خسته نباشی مطمئن باش هنر همه کار بودن وهمه کس بودن فقط در انسانهای والا ست پس صبور باش

برای تو

سلام واقعا نمی دونم چگونه اما انگار اعجاز می کنیم ما زن ها که همه اینها هستیم اما این میان خودمان چه می شویم

عسل

مانا تو آنقدر قوی هستی که در تک تکشان بهترینی ...این را خوب میدانم ...اطمینان دارم

mina

انشالا زود تر بتونی احساس ارامش کنی [لبخند] موفق باشی