همه چی موضوع

سلام

     خانم اجازه اگر بخواهم شروع کنم داستانی , داستانکی , چیزی بنویسم از کجا باید شروع کنم ؟؟

     این فکر مدت هاست در سرم می چرخد . داستانی واقعی . آنقدر واقعی که باورش سخت است . شروعش می کنم . حتما روزی خواهم نوشت .

     تصمیم دارم از نو بخوانم درس دیگر را . ازین همه ماده و تبصره بریده ام. شاید در کاری دیگر بیشتر به کار آمدم و آرامش خودم هم بیشتر شد . این تصمیم هم از آنهاییست که گذاشته ام برای بررسی بیشتر البته با ذکر چند فوریتی بودنش.

    همین طور که تایپ می کنم با گوشه ی چشم هم پلنگ صورتی می بینم . چقدر کارتونهای زمان ما خوب بود . همین پلنگ صورتی نه خشونتی داشت و نه بدآموزی , حالا کارتونها همه تخیلی شده و پر از بدآموزی . اگر روزی فرزندی داشته باشم از همان کارتونهای زمان خودم برایش می گذارم ببیند . دوستی دارم که مصیبت داشت با این مقوله ی کارتون.  برای پسرش حامد که دو سه ساله بود فقط سپید برفی و سیندرلا و پوکوهانتس و از این قبیل کارتونها می گذاشت ببیند با این تفکر که نمی خواهم روحیه اش خشن شود . حامد که 5 و 6 ساله شد هر جا دختری می دید عاشقانه می شد و می بوسیدش و کار به جایی رسیده بود که بر اساس آن کارتونها بوسه ی لب را هم دریغ نمی کرد البته نه جلوی مادرش . فکر کنید نه حتی با دختر بچه ها بلکه با دختران بزرگ و به بهانه ی لوس شدن به آغوششان می رفت و حسابی ماچ مالیشان می کرد و آنها هم می گفتند آخی چه پسر شیرینی .چند بار سراغ من هم آمد و من هر بار با کلی ترفند فکرش را پراندم  و هر جه به دوست نازنینم هم می گفتم فقط شروع می کرد به نصیحت پسرش .  بعد از مدتی دوست من تصمیم گرفت که روحیه ی حامد را از لطافت درآورد و شروع کرد به امتحان سوپر من و بت من و ... مخصوصا فیلم تنها در خانه که مورد توجه خاص حامد شد و دردسر بیشتر هم از همان جا شروع شد. این صحنه را خودم شاهدش بودم. با دوستم در حال صحبت بودیم و حامد در حال شیطنت . سکوت شد .سرمان را که برگرداندیم دیدیم به به حامد از چهار چوب در بالا رفته و طنابی به بارفیکس بسته و سر دیگر طناب دور گردنش است و هر آن است که خودش را رها کند . من و دوستم دویدیم به سمتش که چکار می کنی با خنده ایی شیطنت آمیز گفت سوپر من شدم . من از زیر پایش گرفتم که اگر خودش را ول کرد خفه نشود و دوستم هم تلاش می کرد طناب را باز کند و خلاصه ماجراهایی داشتیم با این حامد و تقلیدهایی که از تنها در خانه می کرد (‌نمی دانم اولین تنها در خانه یادتان هست یا نه اتفاقا آن پسر شباهت زیادی به حامد داشت ) و البته این حامد الان 19 سالش است و دانشجو و بسیار جذاب و البته هنوز هم آن لطافت ها را دارد و دل هیچ دختری را نمی شکند.

     تعجب نکنید از سنش و معما نشود , من 14 سال ازین حامد بزرگترم و مادرش هم با اینکه دوست من است ولی اختلاف سنی زیادی داریم . من آخر نفهمیدم که باید روحیه لطیف شود یا خشن ؟؟ ولی فکر کنم بهترین کارتون همان تام و جری و پلنگ صورتی و امثال این کارتونهاست .

    شب یلدای ما هم امسال شبی بود برای خودش . تا حدود 4 صبح در منزل پدر همسر بودیم و بحث داغی بود در خصوص ازدواج خواهر همسر و تفاوتهایی که متوجه آن شده و واهمه هایش و ... امیدوارم هر چه که به صلاحش است اتفاق بیفتد ولی راستش را بخواهید من دید مثبتی ندارم و به نظرم تفاوتها بیش از حد است و باعث اختلاف . خدا به خیر کند.

    دنیا هم که تمام نشد و سر جایمان هستیم . می دانستم که اتفاقی نمی افتد ولی باز ته ته دلم می گفتم نکند راست باشد . ازین تماس های حلالم کن هم داشتم قبل از جمعه . به نظرم خیلی مسخره است . هر کاری که می خواهیم بکنیم و نهایتا بگوییم حلالم کن و معمولا هیچ کس هم نمی گوید حلالت نمی کنم . نگوییم حلالم کن تا وقتی کاملا اطمینان پیدا نکرده ایم دیگر کاری نمی کنیم که محتاج حلالیت گرفتن باشد. تازه اینها به کنار , حلالیتی که روز قبل از پایان جهان باشد که دیگر نوبر است ... .

    امروز شش صبح که بیدار شدم گوشی تلفنم را دیدم که ساعت 4 صبح یکی از دوستانم پیغام داده بود که بی بی چک استفاده کرده و باردار است . من چنان ذوقی کردم که حد نداشت . دکترها گفته بودند که به خاطر وزن بالا تنبلی تخمدان پیدا کرده و سخت باردار می شود و من دو هفته بود اصرار داشتم تست دهد و حالا اصولا باید در ماه دوم باشد. اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد هیچ چیز مانعش نمی شود . این دوست من به خاطر لاغری رژیم سخت داشت و تازه ماساژهای سنگین کاهش وزن هم میرفت و خود این ماساژها می تواند در ماه اول باعث سقط جنین شود .

    ماجرای جالبی را برایتان تعریف کنم , خالی از لطف نیست . دوستی دارم که دوقلو دختر دارد . بعد از این دوقلوهایش باز باردار شد . سخت بود برایش و رفت که ک و  ر ت ا ژ کند . انجام داد . بعد از پایان دوران نقاحت و گذشت یک ماه تغییرات عجیبی در بدنش داشت . به پزشک مراجعه کرد و با سونوگرافی معلوم شد که جنینی در رحمش است و معلوم شد که دو قلو بوده اند و فقط یکی از آنها خارج شده و آن یکی سالم و سرحال در حال رشد است . حالا  صاحب پسری است . جالب نیست ؟؟

    دیشب اخبار می گفت مایاها جشن شروع دوباره گرفته اند. البته بعد ازینکه اطمینان پیدا کردند دنیا تمام نمی شود . حالا  این نوسترآداموس و پنج پیشگوی دیگر منظورشان چه بوده خدا می داند .

/ 5 نظر / 6 بازدید
amine

چقدر جالب... اون دوستت توانايي دوقلو زايي داشته... فك كن تو اين اوضاع بيريخت پمپرز و پوشك 4 تا بچه كوچيك داشته باااااااااشي[اضطراب]

نوا

باهاتون موافقم که کارتونهای زمان مابهتربودن تنها مشکل من با فرزند زمان خویشتن بودن بچهاست که اگه قرارباشه الان هم بابنرو هشتادروز دوردنیا سرگرم بشن پس فرقشون بامن مادرچیه؟بچهای من الان سه ساله هستن اما تفنگ بازی جنگیدن بن تن بازی واسپایدرمن بازی جزوبازیهاشونه واین خشونت زیاد هم منو اذیت میکنه[اوه]

بانو سرن (خاکستر و بانو)

چه پسر نازنینی. پسرخاله من وقتی کوچیک بود همین قدر شیطون بود و یه بار از طبقه دوم خونه بابابزرگم افتاد پایین و داغون شد اما زنده موند.[پلک] من از میگ میگ خیلی بدم می اومد[اوغ]

بیتا

همیشه منتطریم یکی بیاد یه کاری بکنه غافل ازینکه فقط خودمونیم که میتونیم کاری بکنیم...روزای جدید برتومبارک خانوم

nazi

sabke nevashtanet che jaleb shode ,,, pas mikhay dast bekeshi az made tabsare are ??