طلاق

سلام

     دلم سوخت . برای دخترکی ناشنوا که همسرش چه وقیحانه از اعتقادات پاک او استفاده کرد و چه راحت فریبش داد .

     مادری نگران و درمانده و دنبال راه چاره ایی برای تنها دخترش . وااااااای من چه می توانستم بکنم . دختر خودش با امضا و اقرار خودش تمام مهریه اش را بخشیده بود.که چه ؟؟؟ همسرش گفته بود خواب یکی از امامان را دیده که گفته بگو مهریه اش را ببخشد تا مهرش به من را اثبات کند . دخترکی ناشنوا و با ایمان که این پسر با عشقی فریبا سراغش آمده بود. در مرکز ناشنوایان همدیگر را دیده بودند و حالا پسر پس از یک سال از ازدواج شنوایی اش را به دست آورده بود . در دوران نوجوانی اعصاب گوشش دچار مشکل شده بود و از اول هم گویایی داشت و حالا شنوایی چند درصدی هم داشت و دکترها می گفتند بهبود دارد.پسر عاشق و دلخسته حالا از دختر ناشنوا خسته بود .مادر اشک میریخت که دخترم مظلوم است و از روزی که مهرش را بخشیده از همان دفترخانه همسرش به خانه ی ما آوردش . او هم در اطاقیست . هیچ نمی خورد و در مرز دیوانگیست .همسرش هم دادخواست طلاق داده . می گویم بیاید و ماجرا را تعریف کند شاید فرجی شد . مادر اشک میریزد که دخترک ساده ام می گوید این کار را نمی کنم آقایم گفته ببخش و به هیچ عنوان نمی پذیرد که دروغ بوده و نیرنگ . می گوید همسرش را عاشقانه دوست دارد و می خواهد به خانه اش برود و پدر و مادر را مقصر می داند که نمی گذارند به خانه اش برگردد.

     من دیگر چیزی ندارم بگویم . تنها می گویم ببریدش روانشناس شاید آماده شود برای پذیرش طلاق و در دلم می گویم خدایا جواب این نامرد را بده که به نام تو و با لوای ایمان به تو چه ساده فریب داد دخترکی ساده را .

/ 10 نظر / 4 بازدید
باران

چه تلخ و دردآور..........[ناراحت]

عسل

وااای ....واااای از این همه انسان نما.....واااای

نوا

یعنی گاهی رو نامردی وبدی را سفید میکنیم دربد بودن.آخه این آدم چی فکرکرده؟ غیرازخداکی میتونه این دل پاک وساده را کمک کنه؟

amine

چرا بعضيا انقدر زود گذشته ي خودشونو فراموش ميكنن؟

رها

چیز جدیدی نیست سالهاست که با نام خدا و ائمه سرمان را همه جوره شیره میمالند

غزل

جه تلخ....

چوب كبريت

اي وأي من من ميخوام بدونم اگه خانومه شنوايش رو به دست مي أورد هم همچين اتفاقي مي افتاد؟! ميخوام بگم خيلي از مردها تو اين مواقع يادشون ميره خودشان رو بذارن جاي همسرشون و ببينن اگه اين اتفاق برا أونا مي افتاد اونها چ ميكردند مردا اكثرن خيانت ميكنن. نشان به ان نشان ك وقتي خانومه نتونه بچه دار شه سريع مجبور به طلاق ميشه حالا امروزه كمتر شده اما قبلا اين وض خيلي بود متاسف شدم

غزل و شاهو

انگار د ین نمی خواهد دست از سر از ملت ما بردارد د ی ن با هر لباسی کاش یاد می گرفتیم انسان های ایمان داری باشیم نه د ی....

فاطمه

طفلی دختر بیچاره [ناراحت] ..