بوی زندگی

سلام

خانه ام بوی مسافر کوچولو را گرفته . بوی زندگی . نصف اطاق مسافرکم پر شده از وسیله هایش . تخت و کمد و ویترینش را فقط تحویل نگرفته ایم که آنهم اواخر مرداد قرار تحویل دارد  و من امیدوارم طبق قولی که داده اند تحویلش دهند و این شلوغی های ت رک ی ه و  ت ح ر ی م ه ا اثری در تاریخ تحویلش نگذراد.

 خودم که عاشقش شدم . سفید . همانی که می خواستم . از کپل پا خریدم . کالسکه و سبد حمل و صندلی غذا و صندلی ماشینش را هم با همسر دوتایی خریدیم ( البته همه به حساب پدرجان ) تا مادر خودشان را برای لباس و باقی وسایل برسانند .

مادر هم پنجشنبه خودشان را رساندند و جمعه صبح از این سر شهر به آن سر شهر خرده ریزه ها را هم خریدیم . دستشان را می بوسم از هر چیز بهترینش را خریدند . مخالفت من هم کارساز نبود. کلی پوشک هم خریدند و تا ماهها من از خریدش معافم . لباس هم که تا یک سالگیه قرتی خانوم و با هر تکه اش مامان کلی قربان صدقه اش می رفتند.

دخترکم هم از شادی هی ورجه وورجه می کرد و پایش را روی مثانه ام فشار می داد و من بیچاره دردم می آمد و هر چه هم قربان صدقه اش می رفتم که مامان جان یه خرده آن طرف تر را مورد عنایت قرار بده فایده نداشت و فکر کنم پارتی گرفته بود .

خدا را شکر که حالا خرید کردیم چون هر مغازه ایی که می رفتیم غیر از کپل پا می گفتند اجناسمان که تمام شود دیگر نداریم وسیله ی جدید تا تکلیف ت ح ر ی م ه ا مشخص شود و بعد هم که قیمتش معلوم نیست . همین جوری کلی قیمت ها نسبت به قبل متفاوت شده و به جرات می توانم بگویم دو سه برابر شده حتی نسبت به دو هفته ی پیش. یک وسیله ی خیلی ساده را قیمت کرده بودم از پریماما . سه روز پیش که رفتم بخرم 40 هزار تومان اضافه شده بود  .کلی هزینه ی همین فسقله خانوم شد به نسبت سیسمونی که چهار سال پیش یه خواهرم داده شد و آنهم با همین کیفیت . برای نمونه یک تب سنج گوشی نوزاد 290 هزار تومان ... تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل .. به کجا می رویم با این شتاب ؟؟؟؟؟؟

شیرین کاری جدیدی کرده ام . از آن شیرینی هایی که دلم را زده بدجور.در تمام این همه سال پتوها را به خشکشویی می دادم ولی این بار در یک اقدام احمقانه یک پتوی لایکوی دو نفره را داخل ماشین لباسشویی انداختم و .. بعد از آن ماشین به صدا افتاد . امروز که تکنسین نمایندگی آمده بود گفت لگنش تعطیل شده و 450 هزار تومان هزینه دارد !!!!!!!!!!! می گویم من این ماشین را وقتی خریدم 500 هزار تومان بود  اگر بخواهم الان عوضش کنم با یک نو ؟؟ می گوید خانم مثل اینکه از بازار خبر ندارید دو ملیون و هشتصد هزار تومان نوی آن است ..

یعنی واقعا من عقلم را از دست داده بودم ؟؟؟ به اندازه ی قیمت خریدش باید برای یک پتو بدهم ... به نظر شما من باید الان چه حالی داشته باشم ؟؟؟!!!!!!!!!

 

/ 19 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
.آزی.

الهی که دخملی از همش به خوشی و سلامتی استفاده کنه. واااای مانا خرید برای سیسمونی خیلی کیف داره. بعدش استفاده کردنش واسه نینی هم کلی آدمو هیجان زده می کنه. من اون تب سنج گوشی بیورر رو 4 سال پیش خریده بودم 60 تومن [اضطراب]

بهار

سلام وای ناناز خاله داره اتاقش خوشگل میشه [ماچ] مبارکش باشه ایشالله [ماچ] مثلا خواستی صرفه جویی کنی؟! ببین چه ضرری زدی آخه خواهر جان [نیشخند][چشمک] حالا اشکال نداره عوضش یکی جدیدتر می خرید خب [ماچ]

ندا(امین)

ای ی ی ی ی ی ی جانممممممممممممممممممممممم[بغل] دخمر قرتی و بلا از الان پارتی!!! قربون قر دادنش برم من[قلب][قلب] ماشین هم فدای یه تار موی این جیگر طلا[ماچ] مانا جونم خیلی خیلی مواظب خودت باش خوشگل خانم[گل]

نوا

نه زیاد خودتو ناراحت نکن ازین گوشیا نبود ازین قلمی ها بود که برای دهان وزیر بغل و...استفاده میشه.

سارا

ای وای.. کاش وزن می کردی پتو را مانا جان. من پتوی سه لایه ی یک نفرم رو وزن کردم (ماشینم هفت کیلوئیه و بنابراین سقف وزن لباس باید زیر سه کیلو باشه) و خدا رو شکر طوری نشد. کلاً با وسایل خونم مثل اعضای خانواده رفتار می کنم از وقتی فهمیدم قیمتشون سه برابر شده :| اتفاقاً نصاب ماشین لباسشویی هم تأکید کرد روی گرانی لگن ماشین... اما عیبی نداره. فدای سرت. 450 هزار تومان از دو میلیون و اندی بهتره :| (خودمونو گول بزنیم) مبارک باشه وسایل نی نی جان. امیدوارم به سلامتی استفاده کنید. دست مامان درد نکنه. خیلی هم دور اندیشی خوبی کردن بابت پوشک.

باران

به سلامتی و دل خوش.....راستی اسم دختر خوشگلتو بالاخره انتخاب کردی؟ در مورد لباسشویی هم مهم نیست فدای سرت.....قضا بلا بود....صدقه سر خودت و شوهرت و دخترت شد به جای اینکه بخوره به جون خورده به یه تیکه فلز........فدااااااااااااااااااااااای سرت

چوب كبريت

سلام عزيزم. خيلي زياد برات خوشحالم كه كوچولوت سالمه و اميدوارم هميشه سالم باشه و زير سايه ي شما و پدرش ب بهترين ها برسه. بيشتر مراقب خودت و ني ني باش:)

سلام دعوتید! http://hagheghat.persianblog.ir/