حال و روز من

سلام

چقدر وول می زد ! مرتب از این گوشه به آن گوشه می شد و هی جنب می خورد . با آن صدای تاپ تاپ سریعش که از اعماق دریا می آمد . یک لحظه دست از جنب و جوش بر نمی داشت تا آن دکتر بیچاره بتواند اندازه اش را بگیرد . کلی زمان برد . اولش نگران شدم آخر مونیتور روبه رویم روشن نبود و فقط سکوت بود و دقت شدید دکتر و من خیره به صورتش که حرفی بزند . صورت همسر را که دیدم داشت لبخند میزد .

دیروز برای غربالگری رفته بودم . پزشکم می گوید بیمارستان پارس آزمایش خون و سونوگرافی را برای بررسی به آلمان می فرستند و نتیجه شان معتبر است . دکتری که سونوگرافی می کرد گفت همه چیز طبیعی است و اندازه ها نرمال . قد , اندازه ی خط روی نخاع و اندازه ی بینی . می گفت وقتی در این مرحله همه چیز نرمال است 99 درصد نتیجه ی آزمایش خون هم خوب است و آن یک درصد هم احتمال نادر است .

12 هفته و چهار روزش بود و از آن جوجه های بلا که مرتب وول می خورند و می خواهند برای پدر و مادرشان دلربایی کنند و الحق که کلی هم دل هر دوی ما را برد .

---------------------------------------------------------------------------

عید خوبی بود . مهمانی رفتنمان فقط به خانه ی پدر و مادرها ختم شد . حوصله ی این خانه به آن خانه شدن را نداشتم و ترجیح می دادم به خودم بپردازم و راستش تصور اینکه هر جا بروم بازدیدی هم دارد بیشتر مانع رفتنم می شد و این اولین سالی بود که از مهمان گریزان شده بودم. چند روزی سفر و باقی اش را هم با همسر به گردش درون تهران گذشت.

----------------------------------------------------------------------------

اوضاعم بهتر از قبل است . قند صبح هم بالاخره کنترل شد . واحد انسولین شبم خیلی بالا رفته و نهایتا با آزمون و خطا هم به این نتیجه رسیدم که شبها فقط به عنوان شام باید چند تکه ی کوچک نان و کاسه ایی ماست بخورم . آخر شب هم یک سیب و قبل از خواب یک لیوان شیر . اینها باعث می شود صبح قندم نرمال باشد.

 ---------------------------------------------------------------------------

بازی عسل بدیعی را خیلی دوست نداشتم . همیشه غم داشت و مرگش غمناک تر . با اینکه بازی اش خیلی جذبم نمی کرد ولی ... خبر مرگش تا روزها در سرم می پیچید و وقتی عکس پسر کوچکش را دیدم که دیگر ... خدای من چهره ی آن پسر از جلوی چشمانم کنار نمی رود.

 

/ 9 نظر / 6 بازدید
شیوادالان بهشت

کلی کیف کردم وقتی از سونگرافی گفته بودی . انشالا که صحیح و سالم بیاد تو بغلت . الحمدالله که بهتری و تعطیلات هم واست خوب گذشته.

موژان

سلام عزیزم عیدت مبارک امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و شادی و موفقیت داشته باشی گلم دلم واست تنگ شده بود خوشحالم که خوبی مراقب خودت و قندک کوچولوت باش عزیزم [ماچ]

بانو سرن (خاکستر و بانو)

خدا رو شکر که حال نی نی روبراهه و هیچ مشکلی نیست. طفلکی پسرش. اما خوب هروقت مامانش یادش بیاد یه قهرمان یادش میاد.

سهیلا

خدا روشکر به خیر گذشت همه چیز.[قلب]

ندا

به به مامان مانا,سلام [گل] خبر سلامتی خودتون و نی نی بلا حسابی خوشحالم کرد, امیدوارم به سلامتی فارغ بشی و این بلا پاشو بذاره به زندگی تون. [هورا] لطفا بیشتر برامون بنویس البته می دونم با وجود جوجه سخته, وای فکر کنم وقتی بیاد اینجا سالی یه بار آپ بشه! قربونش برم[بغل]

عسل

عزیز دلم کلی با قسمت اول کیفور شدم [ماچ]

نوا

به سلامتی خیلی خوشحال شدم که قند ناشتات کنترل شده خیلی زیاد.برایت پیشنهاد دارم اون نون وماست شبت را میتونه نانهایی با طعمهای مختلف امتحان کنی.نان سحریکسری نانه با طعمهای مختلف داره هم فیبر دار هم با آرد تصفیه شده تنوع خوبی میتونه برایت ایجاد کنه. آزمایشگاه پارس عالیه منم غربالگری رااونجا انجام دادم بعدازخود مرکزالمانش هم باهام تماس گرفتن بعدازتولد بچها هم دوباره باهام تماس گرفتن چک کردن که اطلاعاتی که به من داده بودن وپیش بینیشون ازنظرتاریخ ومسائل بچها درست بوده یانه.

سايه روشن

جااان.خدايا شكرت