به بهانه ی 29 دی ماه

سلام

     یادت می آید آن روز را ؟؟ ساعت 10 صبح . دفتر ازدواج . دم در ایستاده بودی . من که رسیدم دستم را گرفتی ، فشردی و تمام پله ها را دویدیم  با هم. خطبه را که می خواندند هر دو اشک ریختیم... و من همان بار اول ... بله .

     امروز وارد دهمین سال از گذشت همان روز شده ایم .حتی چهره هایمان عوض شده چه برسد به احساسمان . احساسمان آن روزها خام بود . امروز دیگر از آن خامی خبری نیست . هر دو بزرگتر شده ایم . احساسمان هم بزرگ شده . بیشتر می شناسمت و بیشتر می شناسی ام . از نگاهم می خوانی ام  و از نگاهت می خوانمت ...

     امروز خوب می فهمم که عشق هم پرورده می شود , عشق هم قوام می گیرد , عشق هم جوانه می زند و گل میدهد .

     آنروز گمان می کردم عاشقم , آنروز گمان می کردم جنس عشق را میفهمم , آنروز گمان می کردم در اوج احساسات عاشقانه ام ولی امروز تمام آن احساس رنگ دیگری دارد , پررنگ است و دلنشین . حالا می دانم احساس امروزمان بسیار عمیق تر از آن روز است , نمی دانم نامش عشق است یا چیز دیگر . هر چه هست مملو شده ام از آن و شیرینی لحظاتم است .

     آرزویم برای امروز این است که ده سال دیگر هم بگویم وارد بیستمین سال شده ایم و امروز می فهمم این احساس از بیست سال که نه , از ده سال پیش هم عمیق تر است و پر معناتر ... آرزویم این است بیست سال دیگر هم ... سی سال دیگر هم ...

 

/ 12 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل

همیشه عاشق و شاد و آرام باشید تبرییییک[قلب]

غزل

مبارکه مبارکه انشالله صدمیش

مهسا

سالگرد ازدواجتون مبارک عزیییزم[بغل]

مهاجر

عشقتون پايدار مانا جان. سالهاي سال خوشبخت باشيد.

amine

مانا، باورت ميشه وقتي ميبينم يك نفر رابطه ي عاشقانه اش به يكسال ميرسد انقدر ذوق زده ميشوم كه نميداني.. چه برسد به ده سالگي.. خوش به حالت مانا، خوش به حالت..

باران

به به به...مبارکا......به سلامتی.... بابا سابقه دار.....ایشالا سابقه زندگی مشترکتون به 100 سال پر از شادی برسه.....

نوا

سالها درکنارهم باشین همراه هم سربرآسمانهای موفقیت بسایید وریشه های عمیق عاشقیتون اعماق دلهاتون را بشکافه بیشترفروبره خوش باشین وخوشیتون مستدام.