لذت دیدار

سلام

قلبم تاپ تاپ می زد .به وضوح صدای ضربانهایش را می شنیدم . روزها را شمرده بودم تا به این روز رسیدم .

اولین تصویرش

دستش را در دهانش گذاشت .

چند لحظه بعدش

به راست چرخید . هر دو دست را زیر سرش گذاشت .دکتر فریور فرزانه می خندید . هرچه با این دستگاه سونوگرافی اش بر شکم من ضربه زد که بلکه جهتش را عوض کند نهایت کاری که کرد دست راستش را دراز کرد و دست چپ همچنان زیر سرش بود و پاهایش را باز و بسته کرد .

من در عین خنده صورتم خیس از اشک بود و همسر هم با چنان لذتی نگاه می کرد و تمام صورتش خنده بود که انگار تا بحال لذتی به این عمیقی نچشیده .

حدود یک ساعتی طول کشید تا تمام اجزای بدنش را دیدیم به غیر از ... . دخترم به هیچ وجه نشانش نداد و دکتر از روی تخمدانها گفت دختری سلامت . من عمدا از جنسیت صحبتی نکرده بودم که می دانمش , تا ببینم دکتر چه می گوید .

تاپ تاپ قلبش . لبها و چانه اش . دست و پای کشیده اش . قد بلندش که در هفته ی خودش نهایتش را داشت و 422 گرم وزنش . همه و همه ی اجزای بدنش و آن حالت خوابیدن که هر دو دستش را زیر سرش می گذاشت . خدای من ... شکر سلامتش .

سریع به خانه ی پدر رفتیم و باز هم با هم فیلم سونوگرافی و عکسها را دیدیم .

شب همسر به شکم من دست می کشد و می گوید دخترم عزیزم بابایی دستت رو از زیر سرت بردار دستت خواب رفت .

من هم در حالی که دارد خوابم می برد متوجه می شوم الگوی خواب دخترکم کاملا مانند خودم است .

من می گویم شبیه همسر است و همسر می گوید شبیه من و برادرم .

می خواستم از دخترم بپرسم مامان جان لطفا بگو دوست داری نامت را چه بگذاریم ؟؟

نشد ...

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ندا(امین)

ای جانم اینقده ذوق کردم که نگوووووووووووو[قلب][قلب] الهی که همیشه لبخند روی لبای هر 3 تاتون باشه و این احساس زیبا تا ابد پایدار[فرشته] خیلی خدارو شکر میکنم که با بارداریت اینقدر حال می کنی و لذت میبری, ماشااله[ماچ][قلب][بغل] عشق خاله دوستت دارم[قلب]

باران

چه خوب توصیف کردی حرکات گل دخترتو.......خدا حفظش کنه....بازم برامون بگو.....

فاطمه

سلام عزیزم خوشحالم که کنجدت سالمه من مدتی هست که می خونمتون و لحظه به لحظه دعاتون کردم و کاملا هردوتون رو حس کردم آخه من و دخترم هم در هفته 28 هستیم و منتظر .

قندک بانو

خوشحالم خانمی[بغل] انشالله همیشه لب خودت و خانوادت خندون باشه[گل] چند وقت سرم شلوغ بود . نشد بهت سر بزنم[پلک] خریدهای دخترک هم مبارکش باشه . انشالله به سلامتی و دلخش از تک تکشون استفاده کنه[بغل] هنوز اسم نداره دخملی ؟؟ اسمش و بزار بهار[نیشخند] گیر دادم به اسمایی که با ب شروع میشه[خنثی]

مارال و آلنی

چه حس خوبی[قلب] امیدوارم که خداوند این حس رو به همه کسانی که در انتظارش هستند عطا کند. ای جانم با اون حالت خوابیدنش[ماچ] ایشالا که همیشه سلامت باشه.

مامان مترجم

ایشالله که خدا یه دخمل سالم و باهوش بهت بده..حس فوق العاده‌ایه ...تمام این روزا رو حسابی به خاطر بسپار:)

.آزی.

ای جوووونم [قلب] مانا وقتی دقیق بشی شباهتای عجیب بیشماری می بینی. دختر کوچولوی نیم کیلویی الهی شکر به خاطر سلامتیش[ماچ]

venus

khanoomi omidvaram mabaghi bardari ham be salamati tei koni in fereshte kocholo ro dar aghosh bekeshi va bebini ke rasti boye behesht mide

نوا

نوش جونت تمام لحظه های شیرین دیدار.نوش جونت.وااااااااااااااای تمام لحظه های شیرینم رابرایم زنده کردی.میتونم تصور کنم که چقدر ناز داره این دختر میتونم تصور کنم چقدر ماهه.خدابهت ببخشه .خدا به سلامت بزاره تو بغلت .دیدی چقدر احساس خوب منتظرت بود خدارا هزار بار شکر.خیلی خوشحالم.