محک

سلام

   من هر زمان اعجاز گوگوش را می شنوم و کلیپ استثنایی اش را می بینم اشک هایم سرازیر می شود . روند زندگی است  و به نوعی خود را در او می بینم . شادی و غم و این تمام زندگی است . در کنار هم . بغضم می ترکد و دیگر صفحه ی تلویزیونی نیست .. نمی بینمش که باشد ..

 دو هفته پیش بازراچه ی خیریه محک بود . رفتم به نیت سلامتی فرزندی که شاید روزی در آغوشم باشد . گلدان کوچکی گل حسن یوسف خریدم که تازه قلمه شده بود که پرورشش دهم و رشد کند شاید روزی همین گلدان در اوج ناامیدی ام به زندگی ام امیدی دهد و سبزی و طراوتش برایم شوق زندگی را تعبیر کند .

مجموعه ی سی دی یوگا و تای چی خریدم برای آرامشم و گذاشته ام روزی که منتظر فرزندم بودم گوشش دهم و آرامشم را با کودکم تقسیم کنم و دفترچه ایی هم خریدم که بنویسم برایش تا روزی که برومند و توانا شد و سالم و تندرست , این دفترچه یادش بیاورد سلامتی اش نذر محک بوده است و مهربان باشد با کودکانی که محتاج توانایی اویند .

چقدر همدلی در آن بازارچه ی کوچک دیدنی بود . تمام مدت بغض در گلویم و اشک در دیدگانم بود . خدای من چه شور و اشتیاقی در آن محیط موج میزد برای کمک . برای خرید حتی بسته ی کوچک اسمارتیز که پولش برای آن کودکان باشد یا بادکنکی که در حیاط محک رهایش کنی به نیت سلامتی کودکان .  

عضو شدم و قلک گرفتم تا هر از گاهی پولی در آن بیاندازم و شاید دردی از طفلی دوا کند .

می خواهم کمکشان کنم . دوستانم , هر کسی که این مطلب را می خواند و مهربان است , فرقی ندارد چه میزان و چه مبلغ . لازم نیست حتما مبلغ دهان پرکنی باشد . با محک تماس بگیرید و عضو شوید . برایتان قلک می آورند و زمانی هم که پر شود خودشان می آیند و تحویل می گیرند و باز قلکی جدید می دهند .

شماره محک :‌23540

 کودک سرطانی .. شعار نیست .. شعر نیست .. داستان نیست ..

کودک سرطانی که خانواده اش هم ناتوان مالی است باید چه کند ؟؟؟ تلخ است ولی واقعی . تلخ است ولی ما می توانیم با کم ترین کمک های خود ,‌همان پولهایی که صدقه می دهیم ,‌همان پولهایی که خرجی را می کنیم که لازم نیست و .... همان پولهایی که برای ما مبلغی نیست از 100 تومان تا ... بر اساس توانایی مان کمی از تلخی اش کم کنیم .

دوستتان دارم .

/ 9 نظر / 23 بازدید
راشین

من عاشق اعجاز گوگوشم یه آهنگ دیگه هم 30 شهریور قرار پخش شه به اسم نگو بدرود مال همین آلبومه

بانوسرن

[ناراحت] من دیر فهمیدم بازارچه اس. اون دفعه ازشون شمع خریدیم و شب آرزوها روشن کردیم به نیتشون. من می فهمم وجود یه طفل مریض چه رنجی داره. خدا خودش بی گناهیشون رحم کنه.

nila

[گل]azizam , ramza o barat gozashtam . montaha hosusi nist . lotfan pishe khodet bashe va omumish nakon .

المیرا-چاقی خوشبخت

آفرین دختر مهربون.مرسی بابته اطلاع رسانیت عزیزه مهربونم

خانوم واقای سیب

عزیزم مانا جون خیلی خوشحالم که انقدر دلت مهربونه .و به فکر کودکان سرطانی هستی وقتی تو تی وی نشون میده...دلم ریش میشه خدایا قربون حکمتت....بعضی وقتا میمونم تو حکمتت

پویا

سلام دوست من لینک ها چک شدن همگی سالم هستن لطفا از مرورگر فایرفاکس و نرم افزار دانلود منیجر استفاده کنید

فاطمه

ایشالا که ثوابش باعث خیلی بشه هم واسه خودتون و هم نوزاد آینده تون [قلب]

ندا(امین)

من عاشق محک و بچه هاشم[قلب] بهم حس عاشقی میدن این فرشته های اسمونی[فرشته] مرسی با این پست کلی کمکشون میکنی...[گل]