؟؟؟؟

سلام

     یک وقتهایی هر کاری می کنی نمی شود . درست زمانی که فکر می کنی درست شد , آوار می شود بر سرت . حکایت من شده این روزها . اصلا نمی دانم چرا من دست به هر کاری می زنم , آنهم درست کارهای شخصی مهم , صد باری باید انجامش دهم تا مثبت شود . 

    دیشب به همسر گقتم : اگر می شد تعجب می کردم آخر دارد عادتم می شود که هر چه می خواهم را بجنگم برایش ولی کاش می فهمیدم چرا با من اینگونه می کند؟؟

    چرا؟؟ می خواهی به من ثابت کنی هر چه تو می خواهی همان می شود؟؟ که جباری؟؟ آخر مگر صحنه ی زور آزماییست ؟؟ اصلا مگر من خواسته ام با تو زور آزمایی کنم ؟؟

     ده سال است در مورد آن موضوع بازی ام می دهی و من هی جلو می آیم, تلاش می کنم, نهایت تلاشم را , امیدم را از دست نمی دهم و پر رو تر از قبل می خواهم بدهی ام ولی تو هی من را می فرستی انتهای صف. خوشت آمده نه , این بازی یویو را؟؟ اگر اطمینان نداشتم که خواسته ام درست است ولش می کردم ولی خودت شرایطش را به من دادی . حتی توانش را دادی . امکانش را دادی ولی اصل کاری را نمی دانم چرا در مشتت قایم کرده ایی .

      این موضوع آخری را هم که ... نمی دانم بازی است یا مصلحت. 

/ 10 نظر / 4 بازدید
ساراشهریوری

سلام خوشحالم که باهات آشنا شدم من سارا هستم

غزل و شاهو

مانا جان سلام البته از این نوشته خیلی چیزی نفهمیدم ظاهرا خیلی شخصس یود ولی پیرو همین حرف ها باید بگم تو به همه چیز هرجوری که نگاه داشته باشی اتفاق می افته اگه فکر کنی همه چیز رو با جنگ بدست میاری پس همون طور میشه پس سعی کنیم درمورد همه چیز به بهترین شکل فکر کنیم این موثره

عسل

من هم خیلی وقتها همینها را میپرسم اما اکثرمواقع به این نتیجه میرسم که مصلحت بوده

غزل

درست میشه 10سال زمان کمی برای صبر کرد نیست دیگه وقت نتیجه گرفتنه

نشميل

عزيزم اين سوالها براي همه هست بعد از چند وقت كه به قضيه نگاه ميكني ميبيني مصلحت بوده

باران

بعض وقتها آقای میم هم همینطوری میشه.....اگه نخواد اصلا زیره بار نمی ره......خیلی سفت و سخت میشه.....آنقدر سفت می شه که من می ترسم و حس می کنم که از او خیلی دورم......

چوب کبریت

مانای عزیزم سلام اول پست هایت را خیلی دوست دارم و اما در مورد پست باید بگم اولا امیدوارم هر مشکلی که داری و تو فکرت باهاش میجنگی حل شه.گاهی جنگ خوبه اما نه همیشه...سعی کن کمی بی تفاوت باشی شاید بهتر شد

بانو سرن (خاکستر و بانو)

شاید هم تو خیلی عجولی برای بعضی چیز ها باید یه عمر صبر کرد. شایدم ظرفیتت خیلی زیاده. چون می دونی که به هرکس قدر ظرفیتش داده می شه. و ظرفیت تو در صبوری کردن گویا بسیار زیادست.

متهم ردیف اول

سلام ماناجون ممنون از حضورت [گل] معنی پستتو نفهمیدم یعنی نفهمیدم دقیقا خطاب به کی گفته بودی؟ ولی هرچی که هست برات آرزوی خیر میکنم!

باران

نازنینم خدا از مادر مهربون تره هیچ وقت منتظر نمیشه تو گریه کنی بعد بهت شیر بده .میدونه چی رو چه زمانی بهت بده. ببینم تو به بچه ی نوزاد کباب میدی ؟ کباب که ویتامین داره وخوبه . نه نمیدی ولی وقتی دو سه ساله شد بهش کباب میدی. ما هم همین طوریم اون چیزایی که ظاهر خوبی دارن وهیچ عیب و ایرادی هم ندارن ولی نمی تونیم به دستشون بیاریم مثل بستنی خوشمزه ای میمونه که وقتی سرما خوردی بهت نمیدن. صبر کن عزیزم و توی دعاهات بخواه که اگه به صلاحت هست بهت داده بشه. برات ارزو میکنم عزیزم که بهترین ها برات رقم زده بشه