آش شله قلمکار

این وبلاگ یه آشه . آش شله قلمکار .

من مست می مهرم
ساعت ۱٢:٥٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

سلام

سرشار از مهرتان هستم . دوستتان دارم . در تمام این هفده روزی که بر من گذشت پیغام های گرمتان آرامم کرد . تمام دوستانم از آنهایی که می خوانمشان و خاموش هایی که برای دلگرمی دادن روشن شدند و نوشتند , دوستتان دارم و تمام قد به احترامتان برمی خیزم .

هر روز چند پیغام خصوصی داشتم از تجربه های دوران بارداری و آمینوسنتز و همه و همه برای آرامش من ... قدر دانتان هستم و به خود می بالم به وجود شما .

فردا برای آمینوسنتز می روم و سرشار از انرژی های مثبتتان هستم . نمی گویم دلهره ندارم که اگر هم گفتم شما باورش نکنید .

 سرن می داند امروز من یک روان پریش کامل بودم و کلی به خزعبلات توهم گونه ی من گوش داد و بعد هم با هم وسایل نوزاد دیدیم و قرار است اگر همه چیز به خیر بگذرد برای خریدشان با هم برویم و جشن بگیریم و ذوق کنیم از خریدها .

سرن عزیزم ممنون از این همه همراهی . امروز را نمی توانستم در خانه تاب بیاورم و باز تو با آغوش مهربانت پذیرایم بودی برای چند ساعتی که می دانم بعدش تو هم پریشان بودی از پریشانی من . دوستت دارم دوست نازنین همراهم .

تمام آرامشی که نوای عزیزم با آن صدای سرشار از آرامشش نثارم کرد را قدردانم . دوستت دارم عزیز دوست داشتنی ام .

همراهی و دلگرمی های بهار که درگیر عمل قلب پدرش بود و با این احوال از یادم نبرد را ارج می نهم . دوستت دارم عزیز مهربانم .

و تک تکتان .. که می دانم اگر آرامشی هم داشتم از تمام مهر شما بود . سپاس نازنینانم .

برای فردا و فرداهای تا روز نتیجه هم به تمام دعاها و انرژی های خوبتان نیاز دارم . یادم رفت بگویم روزتان مبارک . اگر در این روز دعایی کردید من را هم بی نصیب نکنید .

چند روزی در خانه ی پدر هستم برای استراحت مطلقی که می گویند بعد از آزمایش باید داشته باشم . می دانید که احتمال سقط دارد این آزمایش . تا روز نتیجه نمی آیم . می خواهم خوب یا بدش پست بعدی ام باشد .

مهرتان را دریغ نکنید .

دوستتان دارم .