آش شله قلمکار

این وبلاگ یه آشه . آش شله قلمکار .

بوی زندگی
ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٠ خرداد ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

سلام

خانه ام بوی مسافر کوچولو را گرفته . بوی زندگی . نصف اطاق مسافرکم پر شده از وسیله هایش . تخت و کمد و ویترینش را فقط تحویل نگرفته ایم که آنهم اواخر مرداد قرار تحویل دارد  و من امیدوارم طبق قولی که داده اند تحویلش دهند و این شلوغی های ت رک ی ه و  ت ح ر ی م ه ا اثری در تاریخ تحویلش نگذراد.

 خودم که عاشقش شدم . سفید . همانی که می خواستم . از کپل پا خریدم . کالسکه و سبد حمل و صندلی غذا و صندلی ماشینش را هم با همسر دوتایی خریدیم ( البته همه به حساب پدرجان ) تا مادر خودشان را برای لباس و باقی وسایل برسانند .

مادر هم پنجشنبه خودشان را رساندند و جمعه صبح از این سر شهر به آن سر شهر خرده ریزه ها را هم خریدیم . دستشان را می بوسم از هر چیز بهترینش را خریدند . مخالفت من هم کارساز نبود. کلی پوشک هم خریدند و تا ماهها من از خریدش معافم . لباس هم که تا یک سالگیه قرتی خانوم و با هر تکه اش مامان کلی قربان صدقه اش می رفتند.

دخترکم هم از شادی هی ورجه وورجه می کرد و پایش را روی مثانه ام فشار می داد و من بیچاره دردم می آمد و هر چه هم قربان صدقه اش می رفتم که مامان جان یه خرده آن طرف تر را مورد عنایت قرار بده فایده نداشت و فکر کنم پارتی گرفته بود .

خدا را شکر که حالا خرید کردیم چون هر مغازه ایی که می رفتیم غیر از کپل پا می گفتند اجناسمان که تمام شود دیگر نداریم وسیله ی جدید تا تکلیف ت ح ر ی م ه ا مشخص شود و بعد هم که قیمتش معلوم نیست . همین جوری کلی قیمت ها نسبت به قبل متفاوت شده و به جرات می توانم بگویم دو سه برابر شده حتی نسبت به دو هفته ی پیش. یک وسیله ی خیلی ساده را قیمت کرده بودم از پریماما . سه روز پیش که رفتم بخرم 40 هزار تومان اضافه شده بود  .کلی هزینه ی همین فسقله خانوم شد به نسبت سیسمونی که چهار سال پیش یه خواهرم داده شد و آنهم با همین کیفیت . برای نمونه یک تب سنج گوشی نوزاد 290 هزار تومان ... تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل .. به کجا می رویم با این شتاب ؟؟؟؟؟؟

شیرین کاری جدیدی کرده ام . از آن شیرینی هایی که دلم را زده بدجور.در تمام این همه سال پتوها را به خشکشویی می دادم ولی این بار در یک اقدام احمقانه یک پتوی لایکوی دو نفره را داخل ماشین لباسشویی انداختم و .. بعد از آن ماشین به صدا افتاد . امروز که تکنسین نمایندگی آمده بود گفت لگنش تعطیل شده و 450 هزار تومان هزینه دارد !!!!!!!!!!! می گویم من این ماشین را وقتی خریدم 500 هزار تومان بود  اگر بخواهم الان عوضش کنم با یک نو ؟؟ می گوید خانم مثل اینکه از بازار خبر ندارید دو ملیون و هشتصد هزار تومان نوی آن است ..

یعنی واقعا من عقلم را از دست داده بودم ؟؟؟ به اندازه ی قیمت خریدش باید برای یک پتو بدهم ... به نظر شما من باید الان چه حالی داشته باشم ؟؟؟!!!!!!!!!