آش شله قلمکار

این وبلاگ یه آشه . آش شله قلمکار .

من رو ببر به رویا ...
ساعت ٤:٢٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٢   کلمات کلیدی:

سلام

 تمام صورتم خنده می شود وقتی حرکتی می کنی . دیشب تا سه نیم شب بیدار نگهم داشتی با تکانهایت . اولش دراز کشیدم شاید بخوابم ولی آنقدر وول خوردی و محکم به شکمم ضربه می زدی که نشستم و فقط می خندیدم  از حال خوشی که داشتم .

حالا دیگر اگر چند ساعتی بگذرد و تکانی احساس نکنم نگران می شوم . پنج ماه هم تمام شده و حالا بیست هفته و سه روز از زندگیه مسافر کوچولوی من می گذرد . دیروز با همسر کلی وسایل نوزاد دیدیم و با هر تکه لباس و وسایلش کلی ذوق کردیم . قرار است شروع کنیم به خریدها .

پدر و مادر عزیز هم هنوز در سفر هستند و می گویند شاید بیشتر بمانند و من نگران دیر شدن خریدها . آخر وضعیت با نمکی دارم . شکمم کاملا تیز و رو به جلو است و باعث شده کمر درد بگیرم . حتی بعضی وقتها تعادلم را از دست می دهم . شکمم بزرگتر از هفته ام است . دکتر گفت به خاطر این است که اصلا در پهلویت نیست و کاملا تیز تیز است . از وزن قبل از بارداری ام اصلا وزن اضافه نکرده ام حتی یک کیلو .تا دو هفته پیش که چهار کیلو و نیم هم از قبل از بارداری کمتر شده بودم و در عرض این دو هفته 500 گرمش برگشته . دست خانم دکتر مشاور تغذیه ام درد نکند . می گوید اگر تا آخرش هفت کیلو اضافه کنی عالی است و نه بیشتر .

حالا با این وضع کمر درد و امکان شدیدتر شدنش مادر جان امر فرمودند خودمان برویم و به حساب ایشان هر آنچه دوست داریم از هر مارکی بخریم . ( جهیزیه خریدنم هم همین طور بود . خودمان انتخاب کردیم ) فقط نمی خواهم لباس ها و وسایل بهداشتی و خرده ریزه ها را بدون حضور مادر بخرم چون گیج می شوم و نمی دانم باید چه کنم . دیروز یک سری دیدیم . امان از قیمت ها . کالسکه و کریر چیکو سه ملیون و پانصدهزار تومان . مادر می گویند بخر ولی من .. دودلم . این همه پول بدهم بالای کالسکه و کریر؟؟ البته خداییش خریدی که پولش را خودت ندهی بدجوری مزه می دهد . مادر می گوید تو نمی خواهد ملاحظه کنی وقتی می گویم هر قیمتی یعنی بخر قیمت ها همین است مگر اینکه یک چیز الکی بگیری که زود هم داغان شود.

ماکسی کوزی را هم دیدم دو ملیون و هشتصد می شود . نمی دانم کدام بهتر است . آن دو یا مادرلند؟ راهنمایی لطفا اگر کسی می داند ..

برای تخت و کمد هم می خواهم از این مدل هایی بگیرم که نوجوان هم می شود . سفید و ساده . بدون اینکه طرح گل و عروسک داشته باشد . خسته کننده می شود بعد از مدتی ولی سفید یکدست خسته ات نمی کند تازه خودم هم می توانم با هر عروسک چسبانی مدلش دهم .اطاق دخترکم بزرگ نیست و همین محدودیت جا دست و پایم را می بندد . نمی خواهم همه چیز شلوغ و در هم باشد .

بر سر دو راهی هم گبر کرده ام برای خرید بعضی چیزها . مثلا از آن تخت های کنار تخت مادر که پارک بازی هم می شود . کل استفاده اش شش ماه است و پارک بازی هم مثل زندان است و انگار کودکت را حبس کرده ایی . مادر هم با پارک موافق نیستند و می گویند می خواهی زندانی اش کنی ؟؟؟؟ این قسمت را با اخم بخوانید .

دیروز مغازه دار کلی وسایل دیگر هم معرفی کرد . تاب برقی ، وان نوزاد ، نی نی لای لای و ... من گیج !!!!  مامانای مهربون کمک ..